Kontaktandmed ja lisateave

Kontaktandmed

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

Ülikooli 18

50090 Tartu

tel +372 737 5384

kunstimuuseum@ut.ee

kunstimuuseum.ut.ee

www.facebook.com/tartuylikoolikunstimuuseum

Vaata ka muuseumi töötajate kontakte.

Lisateave

Turvaline muuseumikülastus

Alates 9. augustist tuleb Tartu Ülikooli muuseumi külastades ette näidata tõend, mis kinnitab Covid-19 vastu vaktsineerimist, selle haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust. See nõue ei kehti alla 18-aastaste laste ja noorte kohta.

Palume kõikidel külastajatel alates 18. eluaastast esitada piletikassas kas:

  • Kehtiv tervisetõend vaktsineerimiskuuri läbimise kohta,

  • Covid-19 läbipõdemise tõend,

  • PCR-testi negatiivset tulemust kinnitav tõend (testi peab olema teinud tervishoiutöötaja vähem kui 72 tundi tagasi) või

  • antigeeni kiirtesti negatiivset tulemust kinnitav tõend (testi peab olema teinud tervishoiutöötaja vähem kui 48 tundi tagasi).

Palume näidata ka isikut tõendavat dokumenti, sest tõend kehtib ainult koos sellega. Muuseumis kohapeal testimisvõimalust ei ole.

Lisaks palume majja sisenedes desinfitseerida käed ja hoida teiste külalistega sobivat vahet. Muuseumis on käte desinfitseerimise võimalused mitmel pool. Julgustame ka maksi kandma.

Palume muuseumi külastada vaid tervena. Hoidkem enda ja teiste tervist!

Parkimine

Ametlikku parklat muuseumil ei ole, parkida saab peahoone ümbruses linna parkimiskohtadel Ülikooli tänaval (A-piirkond) ja Jakobi tänaval (B-piirkond). Ekskursioonibussid tuleb parkida samuti tänaval.

Parkimiskorraldusest saab lähemalt lugeda Tartu linna kodulehel.

Jalgrattaparklad asuvad peahoone ees ja sisehoovis.

Ligipääs erivajadustega külastajale

Ratastooliga pääseb peahoonesse hoone taga vasakus tiivas oleva ukse kaudu, mis on varustatud kaldtee ja automaatustega. Uste avamiseks on tarvis vajutada ukse kõrval olevat nuppu. Kunstimuuseum asub kaldteega uksest sisenedes paremal.

Ratastooliga pääseb külastama muuseumi ekspositsioonisaale ja ülikooli aulat, teisele korrusele viib lift. Kartserisse ratastooliga ei pääse.

Peahoone esimesel korrusel on olemas ka invatualett.

Autoga saab sõita peahoone sisehoovi uste juurde. Külastuse paremaks korralduseks anna meile oma külastussoovist teada telefonil 737 5384 või e-postiga kunstimuuseum@ut.ee.

Lastevankrid

Lastevankrite ja -kärudega saab kunstimuuseumis ringi liikuda. Samuti pääseb lapsevankriga aulasse, teisele korrusele viib lift. Lastekärudega ei pääse kartserisse peahoone pööningul.

Lemmikloomad

Lemmikloomad, välja arvatud koolitatud juhtkoerad, ei ole muuseumis lubatud.

Muuseumis on videovalve.