Jääb ära: Kunstikolmapäev: Erinn M.Cox "My Heart Around Your Neck : Intimacy in Contemporary Jewellery"

Kahjuks jääb plaanitud selle aasta viimane kunstikolmapäev ära.

Ootame teid viimasele kunstikolmapäevale näitusel „Kivilõikekunsti lummus. Morgernstern 25018. novembril kell 17.15! Sel korra on kavas inglisekeelne loeng, millele tõlget ei pakuta. Loengu peab Erinn M. Cox teemal "Mu süda ümber Sinu kaela: Intiimsus kaasaegsetes ehetes".

Kunstniku sõnul on tõde, et me vajame vaid armastust. Me tahame olla vajatud, kaitstud ja imetletud. Me meeleheitlikult soovime olla isiklikul tasandil haavatavad. Kui meie armastusest keeldutakse või kui meile tundub, et teine pool ei ole või ei ole olnud kohal, siis sellest põhjustatud südamevalu on sügav ja raskesti talutav. Inimene kogeb siis üksildust ja elab soovis leida vaikust. Alistumisest sellele vaikusele loob ameerika ehtekunstnik Erinn M. Cox masiivseid metallist armastuskirju teise kaela ümber: kõigile nähtavaid ja kunstnikule piinklikkust mitte valmistavaid alistumisi ihale mitte enam üksi olla.

Rohkem teavet kunstniku kohta www.erinnmcox.com

Sissepääs kunstikolmapäeva piletiga 3 eurot. Ülikooli töötajatele ja üliõpilastele on sissepääs tasuta. Palume osalemiseks eelnevalt registreeruda.

Olete oodatud!

Tartu Ülikooli kunstimuuseumis toimuvad kunstikolmapäevad sügisest kevadeni. Kunstikolmapäevade eesmärgiks on tutvustada mitmesuguseid kunsti, kultuuri ja ajaloo teemasid.

Kolmapäev, 18. November 2020 - 17:15 kuni 18:15